Grafikai kiállítás 2012.02.22. 879 0 By cegledipanorama A Tetz Művészeti Iskola grafika tanszakos növendékei kiállítást rendeztek első féléves munkáikból a Várkonyi Általános Iskolában február 16-án. A tárlatot Bögös István igazgató nyitotta meg. Hasonló hírek Egyéb kategória Túl lassan közlekedünk? Egyéb kategória „Cetlizés” Rend Őre Két idős embert ölt meg egy nő HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ Mégsem szólok hozzá Hozzászólás: Kérjük, írja be véleményét! Név:* írja be ide nevét E-mail:* Helytelen e-mail címet adott meg! írja be e-mail címét Honlap: Δ Friss híreink Egyéb kategória Túl lassan közlekedünk? Egy reggeli bosszúságát osztotta meg egy ceglédi sofőr egy... Egyéb kategória „Cetlizés” Élénk vitát váltott ki a Ceglédi civil összefogás közösségi... Rend Őre Két idős embert ölt meg egy nő A Pest Vármegyei Főügyészség több ember sérelmére és a... Egyéb kategória Benyugtatózva zuhant a tóba gyermekével A Pest Vármegyei Főügyészség tájékoztatása szerint a Ceglédi Járási... Fitness Ezüstös hétvége Kiskunhalason A tavaszi versenyszezon utolsó megmérettetését Kiskunhalason rendezték meg, ahol... Továbbiak 2012.02.22.