5 C
Cegléd
2026. február 5. csütörtök
spot_img

Nagyszerű győzelem az őszi elsőségért

A győzelem összességében igazi csapatmunka volt mindenki kivette belőle a részét és megérdemelten vezetjük a bajnokságot!
A megyei meccs is izgalmasan alakult.Péter Aladár négy győzelme közül 2 „nem volt egyszerű” de mint tudjuk a rutin meg az évek sokat segítenek…Lőrinczi Károly is hozta a tőle elvárható 3-at,Schmidt Máté két győzelméhez nem férhetett kétség kis szerencsével három is lehetett volna.Kecskés Gyula párosban játszott igazán jól. A csapat  a középmezőnyben várhatja a következő mérkőzést.

Szuperinfó-CVSE I.- GEAC I. 10:8
Győztek: Bogádi Imre 3,Bartus Csaba 2,Harasztovics László 2,Kovács Sebestyén 2, illetve a Bartus Cs-Molnár G. páros
 
Pest Megye A
Szuperinfó-CVSE II- GEAC III. 11:7
Győztek: Péter Aladár 4,Lőriczi Károly 3,Schmidt Máté 2, illetve a Péter A-Schmidt M. és Lőrinczi K.-Kecskés Gy. párosok

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Megvalósult az ipari park fejlesztés III. üteme

Mintegy 314,96 millió forint vissza nem térítendő európai uniós...

Megosztott vélemények a ceglédi McDonald’s kapcsán

A Cegléden nemrég megnyílt McDonald’s étterem kapcsán élénk vita...

Jobbik jelölt a választáson

A Jobbik Magyarországért Mozgalom önállóan indul a 2026-os országgyűlési...

Bíróság előtt a gázoló

Bíróság elé áll az a férfi, aki tavaly januárban...

Felszabadító élmény: az ejtőernyőzés

  Elképzelted már, milyen lenne madártávlatból szemlélni a világot? Az...