-7.9 C
Cegléd
2026. január 20. kedd
spot_img

Hörömpő József (1946-2012)

Józsi játékosa, majd szervezője volt az amatőr csapatnak. Később szakosztály vezető és elnökségi tag a KÖZGÉP SE vezetésében. Elválaszthatatlan volt az Imregi Ferenc – Hörömpő József duó a felnőtt csapattól. Egyikük az edzői feladatokat, másikuk a háttér feladatokat vállalta magára.

Hogy ez sokba került és mivel járt? Azt akkor talán nem is volt idő értelmezni, a végeredmény is sokszor felemássá sikeredett. A kézilabda sport Cegléden megélte első, második és harmadik virágzását  –  egyszer fent, egyszer lent. A hétköznapi hősök közöttünk jártak akkor, mint most is.

2013. február 15:  telt ház, néma főhajtás – könnyek, emlékek, sikerek és kudarcok. Az utókor mit tud ebből meríteni? Ezen a bizonyos hazai mérkőzésen egy kicsit talán igen: Cegléd – Vác 25:23 ! 

Józsi is biztosan örülne az eredménynek.  Ezúttal a vastaps nemcsak a csapatnak, neki is szólt.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Bartha Barna nem él a mentelmi jogával

Bartha Barna, a Mi Hazánk Mozgalom térségi országgyűlési képviselőjelöltje...

Új mentőautó érkezett a ceglédi mentőállomásra

Új MAN TGE mentőautóval bővült a Ceglédi Mentőállomás (OMSZ)...

Megújuló közösségi sportpálya

Rimóczi Gábor, a 2. számú választókerület képviselője közösségi oldalán...

Nyársapáti atrocitások

A nyársapáti Kocsányos Tölgy Tisza Sziget közösségét ért támadások...

Ceglédet választotta téli felkészüléséhez az FC Košice

Szlovák élvonalbeli labdarúgócsapat érkezik Ceglédre a téli felkészülési időszakban....