26.1 C
Cegléd
2026. május 26. kedd
spot_img

Bicskával fenyegetőzött egy 15 éves fiú

Őrizetbe vett a rendőrség Cegléden egy 15 éves fiút, aki bicskával fenyegetőzve telefonja memóriakártyájának átadására kényszerített egy fiatalt – tájékoztatta a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője pénteken az MTI -t.

Beluzsárné Belicza Andrea az előzményekről elmondta, hogy az alapos gyanú szerint a fiú szerdán a ceglédi Gubody utcában támadt rá egy másik fiatalra. Belerúgott, majd felszólította telefonja memóriakártyájának átadására, miközben zsebre tett kézzel azzal fenyegetőzött, hogy ha nem tesz eleget a követelésének, akkor előveszi a bicskáját. A sértett a memóriakártyát átadta a támadónak. 

A ceglédi nyomozók rövid időn belül elfogták a fiút a lakásán, és ott a memóriakártyát is megtalálták. A gyanúsítottal szemben előzetes letartóztatásának kezdeményezése mellett rablás bűntette miatt indítottak eljárást – tette hozzá a szóvivő.

 

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Halálra éheztette beteg fiát

Különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés gyanúja miatt indított eljárást a...

Ötödik hely az U15-ös Eb-n, két bajnoki cím az U20-as ob-n

Szép eredményeket értek el a CVSE birkózói az elmúlt...

Jótékonysági mezárverés a Futókörök Napján

Gazdára talált a ceglédi sportolók és olimpikonok által dedikált...

Tűzoltók mentették meg a kocséri gólyafészek tojásait

Szokatlan riasztást kaptak hétfőn a Nagykőrösi Városi Tűzoltóság munkatársai:...

Bajnok a Ceglédi KK SE U18-as csapata

Bajnoki címet szerzett a Ceglédi KK SE U18 U18-as...