-0 C
Cegléd
2026. január 6. kedd
spot_img

Jól sikerült a 2. labdarúgó juniális

A vetélkedők legjobbjai jutalmazva lettek. Büntető rúgásban a 11 év alattiaknál Juhász András (U-10), Ványi Zsombor (U-9) és Kuthy Gergő (U-11) volt a legügyesebb. A nagyobbaknál Kiszely Zoltán (U-17) és Czeróczki Áron (U15) rúgta legjobban a büntetőt. A felnőtteknek meghirdetett versenyen Takács Sándor (U-8 szülő) vehette át a győztesnek járó jutalmat.

Az edzők és a szakmai vezetés javaslata alapján az egész éves teljesítményük alapján korosztályonként négy-négy labdarúgó lett jutalmazva, akik közül a legjobbak egy kis trófeával is gazdagabbak lettek. Név szerint is megérdemlik, hogy megemlítsük őket.

Szabó Martin (U-19), Hazafi Ákos (U-17), G. Bíró Gergő (U-15), Kovács Bence (U-13), Tóth Roland(U-11), Juhász András (U-10), Ványi Zsombor (U-9), Banai Álmos (U-8), Szegedi Levente és Virág Levente (U-7). 

A nap végén mindenki jó érzéssel és kellemes emlékekkel távozott. A gyerekek és a szülők is azzal búcsúztak, hogy jövőre is szeretnének itt lenni és együtt tölteni egy ilyen családi napot.

Több fotó az eseményről itt…

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Terrorizálta társait

Vádat emelt a Budakörnyéki Járási Ügyészség azzal a fiatalkorú...

Ceglédiek a világranglista élén

Három ceglédi is előkelő pozíciót birtokol a cselgáncsozók év...

Visszalépett Andó Pál

Visszavonul a közéleti szerepléstől Andó Pál, a Második Reformkor...

Cegléd térségét is elérte a havazás

Cegléd térségét is elérte az utóbbi évek legjelentősebb havazása:...

Kábítószer-kereskedelem miatt körözik Hup Teodórát

Elfogatóparancs alapján körözi a rendőrség Hup Teodórát kábítószer-kereskedelem bűncselekményének...