33.3 C
Cegléd
2026. július 19. vasárnap
spot_img

Sikeresen zárult a 4. rendezvény is

Túl van a negyedik rendezvényén  a Cegléd Sportjáért Közalapítvány, melyen a kézilabda és a tánc kapta a főszerepet. Bár a rendezők nagyobb tömegeket szeretnének megmozgatni a sport hétvégeken, a résztvevők és a látogatók most is elégedetten távoztak a helyszínről.

A Városi Sportcsarnok küzdőterén tizenhat utánpótlás csapat mutatkozott be, a Rákóczi úton megépített strandkézilabda pályán pedig Abony, Albertirsa, Kecskemét és  a Ceglédi Kék Cápák résztvételével villámtornát tartottak. A Ceglédi KK SE felnőtt csapata egész nap a rendezvény helyszínén tartózkodott lehetőséget adva a szurkolóiknak egy kötetlen beszélgetésre és az ideiglenes színpadon bemutatkoztak az új játékosok is.
A kilátogató gyerekeket öt állomásos sportág próba, kapufalövő, büntető dobó és limbo verseny várta. A nap folyamán két alkalommal is felléptek a Relevé Világbajnok táncosai és aki akarta kipróbálhatta elméleti tudását is a Kézi Totón. Ezen a napon vehette át a 2012-2013 évi bajnoki aranyérmét a Ceglédi Kék Cápák junior csapata, akik pontveszteség nélkül játszották végig a szezont.


Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

A nyári hőség kihívásai és az elektromos kerékpárok előnyei

A forró nyári hónapokban a kerékpározás kihívást jelenthet a...

Villanypásztor szabályozás és jogi keretek

Villanypásztor telepítésekor elengedhetetlen, hogy tisztában legyél a vonatkozó szabályozásokkal...

Innovatív kőburkolatok a XXI. században

  Az építőipar mindig is meghatározó szerepet játszott a városképek...

Mikor érdemes a kölestésztát választani a konyhában?

A tészta az egyik legnépszerűbb alapanyag a konyhában, hiszen...

Kutyák és paraziták: tudományos tények és az internetes mítoszok

Manapság szinte minden gazdi igyekszik mindent megtenni a kedvence...