21.7 C
Cegléd
2026. június 12. péntek
spot_img

Cegléden is keresik az eltűnt lányt

Eltűnt a képen látható 16 és fél éves Vidák Szandra. 2013. 07.02.-án reggel 9 órakor gyámja összes aranyékszerével a zsebében távozott el otthonról. A Tamási Város Rendőrkapitányságon aznap 10.30-kor lett bejelentve, egy óra elteltével ki lett adva a körözés.

155 cm magas, kb 45-48 kg,vékony alkatú. Melírozott, félhosszú, egyenes haja, bal orrcimpában pink fényű pici ékszere van. Ruházata: Neon rózsaszín ujjatlan trikó, barack színű ADIDAS cipzáras felső, fekete nadrág , hús színű fűzős könnyű cipő volt rajta. Táskát nem vitt magával.

Feltételezhető, hogy Cegléd és környéke az uticélja, a rokonai, szülei élnek ott. A kollégiumi nevelője szerint a Balaton, Siófok környéke is alaposan számításba vehető, mint előfordulási hely. Gyógyszert nem szed. Ha valaki információval rendelkezik hívja a gyámját, Dürvángerné Magdolnát a következő telefonszámon: +36-20/ 4374531

Forrás: infoveszprem.hu

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Vádat emeltek egy nő ellen segítségnyújtás elmulasztása miatt

A Ceglédi Járási Ügyészség vádat emelt egy nő ellen,...

Középmezőnyben zárt a CVSE U12-es csapata, Báger Barbara aranyérmes Bukarestben

Eredményes hétvégét zártak a CVSE birkózói: az U12-es szabadfogású...

Hogyan nőnek az online kaszinók a digitális korban

Az online játék piaca ma gyors ütemben alakul. Aki...

Országos sikereket a hazai döntőben

A hazai Fitkid élvonal gyűlt össze Cegléden május végén,...

Angol nyelvfejlesztő játékok gyerekeknek 

Az angol a világ egyik legelterjedtebb nyelve. Egyre többen...