6.2 C
Cegléd
2026. március 18. szerda
spot_img

Nyári napközis tábor

Ebben az évben, a Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda nyitotta meg kapuit az általános iskolások nyári napközis táborának. Cegléd Város Önkormányzata pénzbeli támogatásával, közel 100 gyerek nyári elfoglaltságáról gondoskodott tíz pedagógus.

5 héten keresztül más és más programok várták a város iskoláiból érkező tanulókat. Igaz, hogy az iskola falain belül zajlottak a foglalkozások, de nem szigorú „iskolai tanórákon” vettek részt a gyerekek. Szabad programok és különböző foglalkozások váltogatták egymást. A könyvtári-, a kézműves foglalkozások, a sportprogramok, kirándulások színesítették a forró napokat. A strandolás vagy az agyagozás, a tanösvények felfedezése vagy a kerékpáros feladatok, mind-mind emlékezetessé tették a táborban töltött időt. Nagy élmény volt, amikor számháborúzhattak a gyerekek, de felejthetetlen volt Pálfája vagy a tápiószelei kirándulás is!

Szeretnénk megköszönni azoknak a pedagógusoknak, segítőknek, könyvtárosoknak az odaadó szolgálatát, akik a tábori programokon részt vettek vagy foglalkozást tartottak, valamint Opra István gyümölcs felajánlását, amivel változatosabbá tehettük a gyermekek étrendjét!

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Változatos munkalehetőségek Miskolcon és környékén

Link 1: https://miskolcallas.hu/allasok        Az álláskeresés mindig izgalmas kihívást jelent, különösen...

Újraindult az Ordass közi piac

Sokak örömére újra benépesül árusokkal az Ordass köz: a...

Zombori Lajos aranyérme

Március 14-én rendezték meg a XXVII. Hungarian Open Masters...

Ki legyen Földi László kihívója?

A nagykőrösi Heti Hírek oldalán jelent meg Köteles Lajos...

Kamerát talált egy lány a női mosdóban

Az M4-es autóút egyik pihenőjének női mosdójában elhelyezett rejtett...