7.2 C
Cegléd
2026. február 24. kedd
spot_img

Vigyázat, „trükkös” lopások!

Az önkormányzattól, esetleg közüzemi szolgáltatóktól érkező személyek mindig fényképes igazolvánnyal igazolják magukat, megfelelő iratokat, dokumentumokat tudnak bemutatni annak érdekében, hogy az idős személyek meggyőződhessenek arról, hogy szándékuk valódi és nem válhatnak bűncselekmény áldozatává.     

Kérjük továbbá a főleg egyedül élő idős személyek hozzátartozóit, közeli, távoli rokonait, a lakóközösséget, hogy az ilyen és hasonló bűncselekmények megelőzése érdekében a kiszolgáltatott réteget tájékoztassák az esetleges veszélyekről.

Amennyiben – a nap bármely szakában – bármilyen szokatlan vagy gyanús eseményt észlelnek, haladéktalanul értesítsék a Ceglédi Rendőrkapitányságot a 06-53/310-066 telefonszámon, vagy tárcsázzák az ingyenesen hívható 107, vagy 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikét.

Cegléd, 2013. december 16.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Lopás és rongálás Újvároson

Károly Ferenc önkormányzati képviselő szerint az elmúlt hetekben ismét...

Cegléd építészeti kincsei nyomában

Cegléd építészeti kincseiről, látnivalóiról készült látványos összeállítás a Daibau...

Mentőhelikopter landolt a Losontzi iskola udvarán

Rendkívüli esemény történt hétfőn reggel Cegléden: mentőhelikopter szállt le...

Címeres mezekért küzdöttek

Az U20-as korosztály számára is megkezdődött a válogatási sorozat:...

Végrehajtókra támadt egy apa és a lánya

A Pest Vármegyei Főügyészség közleménye szerint a Ceglédi Járási...