9.9 C
Cegléd
2026. március 14. szombat
spot_img

Fogyatékkal élőkkel sportoltunk

Iskolánkban szerda délután volt a „Szállj be te is” program záró rendezvénye. A programban a 10. c-s tanulók vettek rész Dr. Salamon József vezetésével. Korábban osztályfőnöki órákon a tanár úr és a Magyar Speciális Olimpia Szövetség képviselője készítette fel a tanulókat a fogyatékkal élőkhöz való helyes viszonyulásra.

Szerda délután a Losontzi Iskolából érkezett középsúlyos értelmi fogyatékos tanulók és a 10. c-sek közös sportdélutánon vettek részt. A losisok verssel köszönték meg a meghívást, majd közös bemelegítés után elkezdődtek a sorversenyek. A tanulókból vegyes csapatokat hoztunk létre. A kezdeti idegenkedés után megtalálták a közös hangot, és tényleg közös csapatokat alkottak. Jó volt nézni őket együtt!

A sportdélután közös uzsonnázással zárult. A losis gyerekek saját készítésű húsvéti ajándékokkal köszönték meg a közös sportnapot.

FOTÓK az eseményről Kisfaludi Istvántól és a szervezőktől itt…

 

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Dr. Süveges Gyula emlékére

dr. Süveges Gyula szülész-nőgyógyász főorvos úr emlékére 1937-2026 Hát, elment Ő...

Fóliába tekert nyársapáti plakátok

Országos visszhangot váltott ki az a nyársapáti politikai akció,...

Újabb részletek a ceglédberceli emberölési ügyben

Újabb információk láttak napvilágot a közelmúltban feltárt, több mint...

Két óra alatt elfogták a fogolyszökőt

Gyorsított eljárásban állítja bíróság elé a Ceglédi Járási Ügyészség...

Országos diákolimpiai bajnoki cím Kiskunfélegyházáról

Március 6–8. között rendezték meg a Országos Asztalitenisz Diákolimpia...