15.4 C
Cegléd
2026. július 14. kedd
spot_img

Fülöp Hajnalka MoMa EP listáján

A ceglédi ügyvéd szerepel az ötödik helyen a Bokros Lajos pártelnök vezette Modern Magyarország Mozgalom európai parlamenti választásra összeállított tízes listáján, melyet és a rajta szereplő jelölteket április 10-én mutattak be.

– A tíz ember méltóképpen jelképezi pártunk gondolatvilágát, értékrendjét, világnézetét, ugyanakkor nem gondoljuk, hogy ennyi embert be tudnának juttatni az EP-be – mondta Bokros Lajos, aki a lista első helyén áll. Őt követi Pusztai Erzsébet, korábbi MDF-es országgyűlési képviselő, államtitkár. A lista harmadik helyén Kajdi József áll, aki az MDF-kormányok idején vezette közigazgatási államtitkárként a Miniszterelnöki Hivatalt. Őt követi Bartha Péter tanár, vállalkozó. Az ötödik helyen indul a ceglédi Fülöp Hajnalka ügyvéd. 

Bokros a sajtótájékoztatón becsületesnek nevezte azt az álláspontot, hogy szabadelvű, konzervatív, jobbközép pártja nem indult az országgyűlési választáson a kampányforrásokért, céljuk volt ugyanis, hogy ne osszák meg a demokratikus ellenzéket. Úgy fogalmazott, hogy aki a Fideszre, „pláne a Jobbikra szavazott”, az a leszakadásra szavazott.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Kutyák és paraziták: tudományos tények és az internetes mítoszok

Manapság szinte minden gazdi igyekszik mindent megtenni a kedvence...

A tökéletes kerti grillparti rejtelmei

A kerti grillezés élménye sokak számára a nyár egyik...

Megújult a lajosmizsei Pusztatemplom

Átadták a Lajosmizse határában található Pusztatemplom felújított romemlékét, amely...

Hőhullám nem rajtolhattak el

Hónapokig készültek, mégsem  – ceglédi és ceglédberceli sportolót is...

Szuperinfó Pingpong Tábor 2026

Idén is megszervezték a Szuperinfó Pingpong Tábort, amely a...