15.6 C
Cegléd
2026. április 15. szerda
spot_img

Kirúgták a vicces buszsofőrt

Országosan ismert buszsofőr lett a ceglédi B. Viktor, amikor híre ment humoros, tréfás utastájékoztatással szórakoztatja a BKV utasait. Cserébe azóta kirúgták. Most egy ceglédi üzletben gyárt péksüteményeket és eszébe sincs a kormány mögé visszaülni. A Borsnak elmondta értetlenül áll volt kollégái egyre gyakrabban hallott agressziója előtt. Ő most is azt mondja, a viccelődés jobb, mint az ököljog.
– Azóta pékséget nyitottam, először Budapesten, de most már Cegléden sütöm a sütiket. Kicsit sem hiányzik a BKV, bár buszvezetőnek azóta is sokan hívnak. Például Münchenbe is vihetnék járatokat, de nem akarok visszatérni, talán később – tette hozzá.
A buszsofőr azért került bajba, mert engedély nélkül nyilatkozott, de ekkor a közvélemény nyomására még megmenekült, sőt még Vitézy Dávid, a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) Zrt. vezérigazgatója is kiállt mellette. Aztán pár hónap múlva mégis mennie kellett, a szerződését nem hosszabbították meg.
 

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Szemét gyulladt ki Abonyban

A lakosok a szemetelést és a hatóságok felelősségét vitatják Pető...

„Lépni sem lehet már Cegléden”

Cegléd egyik lakója hívta fel a figyelmet a város...

Kisfiút használtak fel a lopásra

A Ceglédi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más...

Új országgyűlési képviselő a kerületben

Új országgyűlési képviselője lesz a Cegléd központú Pest Vármegye...

Okosotthon-megoldások az egészség szolgálatában

Az elmúlt években jelentősen megnőtt az érdeklődés az okosotthon-megoldások...