8.9 C
Cegléd
2026. március 26. csütörtök
spot_img

Meghallgatott kérés

Tisztelt Szerkesztőség! Tizennégy éve jöttem lakni a Szolnoki úti lakótelepre. Örömmel vettem tudomásul, hogy a telepen nagyon sok aktív fiatal lakik, akik a város különböző helyein dolgoznak. De sajnos, szomorúan tapasztaltam, hogy a lakótelep bizony elhanyagolt volt. Mióta itt lakom már a harmadik képviselőválasztás volt, bemutatkozás után mindig vártuk a segítséget, de hiába. Az előző kép „képviselő” úr felénk se nézett. Többször kértük jöjjenek el, hallgassák meg kéréseinket, de nem jöttek. Most a harmadik képviselőnk Hörömpő Annamária meghallgatta kérésünket és nem csak ígért, hanem segített is.
Panaszunk a következő volt: a Szolnoki út felőli autóút rendkívül rossz állapotú volt évek óta, hatalmas gödrök, sáros, vizes parkolók csúfították az amúgy szép lakónegyedet. A parkolóban eső után állt a víz, az úton veszélyes volt közlekedni a tátongó gödröktől. A képviselő asszony rövid időn belül megcsináltatta az autóút nagy részét és a bejárórészt, ahol a telep lakói bejárnak. Köszönjük!
Biztos lesz olyan megjegyzés is, hogy miért nem az egész területen végezték el a munkát, de egyelőre ennyire futotta a költségvetésből. Inkább örüljön mindenki, hogy az a terület, ahol a telepre minden kocsi bejár, az jól meg lett csinálva. Külön köszönet az útjavító munkásoknak, akik pár hét alatt gyorsan, pontosan, szép munkát végeztek. (Fotó: Google)
 
Ferencvári Tiborné – Szolnoki út 45.
 

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Cegléden is bemutatják a passiójátékot

A Váci Egyházmegye hat településén – köztük Cegléden –...

Hogyan növelik a sportesemények az online kaszinók iránti érdeklődést

Amikor egy nagy futball-döntő vagy kosárlabda rájátszás kezdődik, nemcsak...

Pintér József Cegléden

Hét évvel az első, nagy hatású előadás után Szeker...

140 éves jubileumi programsorozat Cegléden

A Cegléd és Térsége Ipartestület 2026-ban ünnepli fennállásának 140....

Mi lesz veled Sportmúzeum?

Cegléd városa az elmúlt években többször is megfogalmazta: a...