17.8 C
Cegléd
2026. március 25. szerda
spot_img

2. helyezés a Bicogó Maratonon

Csapattagok: Árvai Péter, Kerekes Gréta, Kerekes Patrik, Klein Dorina, Kleinné Kata, Klein Tibor, Mester Dániel, Ócsai Ádám, Ócsai Sándor, Szegedi Attila, Szegedi Dániel, Vég Zsombor; Kísérők: Szegediné Kriszta, és Szegedi Bence. Külön gratulálunk Vég Lucának, aki 7 évesen egy pici bringával majdnem az egész távot teljesítette, mégpedig tartva az iramot a többiekkel.

Köszönet Kerekes Imrének és feleségének Krisztinek, a pompás ebédért amivel a megfáradt versenyzőket várták a helyszínen. És természetesen maximális köszönet a szervezőknek – Hoffer Károlynak és feleségének, a verseny gördülékeny és magas színvonalú megszervezéséért.

Már el is kezdtük a felkészülést a 2015-ös Bicogóra, ahol reményeink szerint még nagyobb létszámmal képviseljük a ceglédi judosokat.

Fotók: Klein Szabina

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Cegléden is bemutatják a passiójátékot

A Váci Egyházmegye hat településén – köztük Cegléden –...

Hogyan növelik a sportesemények az online kaszinók iránti érdeklődést

Amikor egy nagy futball-döntő vagy kosárlabda rájátszás kezdődik, nemcsak...

Pintér József Cegléden

Hét évvel az első, nagy hatású előadás után Szeker...

140 éves jubileumi programsorozat Cegléden

A Cegléd és Térsége Ipartestület 2026-ban ünnepli fennállásának 140....

Mi lesz veled Sportmúzeum?

Cegléd városa az elmúlt években többször is megfogalmazta: a...