11 C
Cegléd
2025. október 19. vasárnap
spot_img

Életmű díjat kapott dr. Farkas Gábor

Főépítészi életmű díjat kapott dr. Farkas Gábor, Cegléd és Dabas városok főépítésze. Farkas Gábor két évtizedes eredményes főépítészi munkájáért, valamint a fiatal építész generáció nevelésében elért eredményeiért vehette át az életműdíjat.

Farkas Gábor több mint két évtizedes eredményes főépítészi tevékenységéért, az egyetemes építészeti értékek érvényesülésének konzekvens képviseletéért részesült „Főépítészi Életmű Díj”-ban. Jelentősen hozzájárult a megye egységes építészeti arculatformálásához, a fiatal építész generáció neveléséhez, eredményesen szolgálta a szakma céljait, ezzel segítséget jelentett az építészeknek is terveik megvalósításában. 

Nagykanizsa megyei jogú város és az országos főépítészi kollégium által 2000-ben megalapított „Év Főépítésze Díj” és a „Főépítészi Életmű Díj” idén tizennegyedik alkalommal került átadásra.

Forrás: Országos Főépítészi Kollégium

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

A Vörösmarty tér nem quadpálya!

Károly Ferenc önkormányzati képviselő közleményben fordult a Vörösmarty játszótérre...

Szép eredmények a Fitkid országos döntőn

A CVSE Fitkid szakosztály III. osztályú versenyzői Budapesten vettek...

Bravúr pont a Bud Arénából

A Ceglédi KK SE U20-as csapata bravúros döntetlent ért...

Exkluzivitás és luxus: a limuzinok lenyűgöző világa

Elképzelted már, milyen lehet egy estét töltve mennyei kényelemben...

Tűzoltók mentették ki a bajba jutott papagájfiókát Cegléden

Madzagba gabalyodott arapapagáj-fiókát mentettek meg a ceglédi tűzoltók egy...