21.1 C
Cegléd
2026. augusztus 7. péntek
spot_img

Könyvtári Napok

Igazi programkavalkáddal várták Cegléden is az olvasás szerelmeseit október 13-20. között tartott Országos Könyvtári Napok helyi rendezvényein. A héten a felnőtteket kölcsönzéssel egybekötött raktárséta, művészettörténeti és pszichológiai előadás, biciklitúra, vetélkedők, egészségügyi szűrés és házi sütemények versenye is várta.

A gyermekkönyvtárban már október 7-én megkezdődött a programok sora. Az óvodásoknak, sőt a bölcsődéseknek is készültek foglalkozásokkal. Szerveztek mandalakiállítást, és több ceglédi közéleti személyiség olvasott fel mesét a gyerekeknek. 17-én pénteken kézműves foglalkozásokkal, 18-án Dr. Juhász Árpád geológus előadásával várták az iskolás korosztályt, akik könyvtári kalandtúrán is részt vehettek. 

A hét a Könyves Vasárnap nevű egész napos rendezvénnyel zárult, ahol a könyvtár előtt játszóutca, gyermekprogramok, hírességek és koncert várta a város lakosságát.

FOTÓK a Könyves Vasárnap rendezvényről Kisfaludi Istvántól itt…

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Mikroszkopikus precizitás az Arkansas kövekkel

A fogászati iparban egyre nő az igény a kiváló...

A 21. századi munkahelyek átalakulása: Új lehetőségek és kihívások

Az utóbbi évtizedekben a munkahelyek világa jelentős változásokon ment...

Hogyan formálja át a vállalkozásokat az AI?

Az utóbbi években a mesterséges intelligencia (AI) hihetetlen gyorsasággal...

Hogyan és mivel fújjuk a szőlőt?

A szőlő ápolása állandó figyelmet igényel, hiszen számos külső...

Jobb forma, jobb egészség fehérjével

A mai rohanó világban gyakran alig jut idő arra,...