34.4 C
Cegléd
2026. augusztus 11. kedd
spot_img

Halálos baleset a 4-esen

Életét vesztette egy személyautó sofőrje, miután járművével pótkocsis teherautónak ütközött a 4-es főút Abonyt Szolnokkal összekötő szakaszán péntek délután – közölte a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője.

Csámpai Attila tájékoztatása szerint a főút 89-es kilométerénél a teherautó felborult, pótkocsijának tartályából étolaj, üzemanyagtartályából pedig gázolaj folyt a burkolatra. A karambolban a személyautó sofőrje életét vesztette, a másik sofőr az első jelentések szerint nem sérült meg – tájékoztatott a szóvivő. 

A szolnoki és a ceglédi tűzoltók a Pest megyei katasztrófavédelem műveleti szolgálatának irányításával megkezdtek a műszaki mentést, munkájukat segíti az a Szolnokról érkezett vegyi konténer is, amelyet az úttest olajtól való megtisztításánál használnak majd.

A 4-es főút érintett szakaszát teljes szélességében lezárták, a környéken nagy a torlódás – tette hozzá Csámpai Attila.

Forrás: MTI – Fotó: Mészáros János

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Modern mosogatótálcák előnyei a konyhában

A konyha az otthonunk központi helyszíne, ahol a mindennapos...

A napi kontaktlencse túrázáshoz is praktikus választás lehet

A túrázások vagy hosszabb kirándulások során különösen fontos, hogy...

Miért válasszunk lisztkukacot vagy gyászbogárlárvát a terrárium lakóinak?

A terrarisztika híveinek gyakran felmerül a kérdés, hogy melyik...

Beltéri növénydekoráció: a modern zöld „falfestmények”

Beltéri növénydekorációk esetében már nemcsak a klasszikus kaspós növényekre...

Mikroszkopikus precizitás az Arkansas kövekkel

A fogászati iparban egyre nő az igény a kiváló...