„Középületek ma és holnap” 2015.02.20. 463 0 By cegledipanorama Február 19-én tartotta kiállítás-megnyitóját a Tetz Alapfokú Művészeti Iskola a ceglédi Uránia Mozi aulájában „Középületek ma és holnap” címmel. A Szent Kereszt Katolikus, a Várkonyi István és a Táncsics Mihály Általános Iskolában működő Tetz-es képzőművészeti csoportok mutatták be ábrázolásaikat. Felkészítő tanáraik Szász Lídia Sára, Oldal Lászlóné, Máté Bálintné és Rónai Gábor voltak. A fiatalok a ceglédi középületeket rajzolták meg változatos technikákkal, a nevezetes épületeket színben és formában is egyéni megoldásokkal gondolták újra. A kiállításon résztvevőket Pap Zsolt, a Ceglédi TV ügyvezetője és dr. Mihálka Györgyné igazgató köszöntötte, majd a tárlatot dr. Farkas Gábor Cegléd város főépítésze, Ybl- és Pro- Architechtúra díjas építész nyitotta meg. A tárlat megtekinthető 2015. március 5-ig. Fotók az eseményről Kisfaludi Istvántól és Krizsán Ervintől itt… Hasonló hírek Egyéb kategória Benyugtatózva zuhant a tóba gyermekével Fitness Ezüstös hétvége Kiskunhalason Ember Elhunyt Petró József HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ Mégsem szólok hozzá Hozzászólás: Kérjük, írja be véleményét! Név:* írja be ide nevét E-mail:* Helytelen e-mail címet adott meg! írja be e-mail címét Honlap: Δ Friss híreink Egyéb kategória Benyugtatózva zuhant a tóba gyermekével A Pest Vármegyei Főügyészség tájékoztatása szerint a Ceglédi Járási... Fitness Ezüstös hétvége Kiskunhalason A tavaszi versenyszezon utolsó megmérettetését Kiskunhalason rendezték meg, ahol... Ember Elhunyt Petró József Június 14-én hosszú türelemmel viselt betegség után békésen elaludt... Birkózás Felnőtt és veterán országos bajnokságon is remekeltek A Kozma István Magyar Birkózó Akadémia csepeli csarnokában rendezték... Egyéb kategória Hogyan tehető a modern konyha igazán praktikus hellyé? A modern otthonok egyik legfontosabb része a konyha, ahol... Továbbiak 2015.02.20.