5.1 C
Cegléd
2025. december 12. péntek
spot_img

Teke NB.I. XX. fordulója

 

Az utolsósorban Bíró és Sápi lépett pályára. Bíró nagyot küzdve végül alul maradt ellenfelével szemben. Sápi szépen és eredményesen játszott, de pár gurítással a vége előtt cserélni kellett egy kisebb sérülés miatt. Kovács váltotta, aki nyugodtan léphetett pályára, mivel már a pont és a győzelem is be volt biztosítva. A többletfáért járó plusz két pontot a Cegléd kapta, így megérdemelten nyerte meg a mérkőzést 6:2 arányban.

Két hét múlva a listavezető Szolnokhoz utazik a csapat, ahol eldőlhet az aranyérem sorsa, és hogy melyik gárda juthat fel egyenes ágon a szuperligába.

Végeredmények: Ceglédi VSE – Budapesti Erőmű SE 6:2 (3279:3172)

Pontszerzők: Zsiros Gyula 527 fa; Zsiros Zsolt 543 fa; Rimóczi Zoltán 605 fa; Sápi Tamás/Kovács Imre 523 fa ill. Tóbiás János 574 fa; Bíró Patrik 538 fa.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Abony rangos díjat nyert

Abony ismét rangos elismerésben részesült. A Pest Vármegyei Önkormányzat...

Őszi aranyeső Máté Szófiának

Elképesztő őszi menetelésen van túl a Táncsics iskola büszkesége,...

Cegléd a legjobb csapatok között

Győri diákok nyerték meg a Legyél Te is Pénzügyi...

Jegy nélkül utazott és a kalauzra támadt

A Pest Vármegyei Főügyészség közölte: a Ceglédi Járási Ügyészség...

55 millió forintot csalt ki hamis befektetésekkel

A Pest Vármegyei Főügyészség tájékoztatása szerint a Ceglédi Járási...