Nagykorú lett a Ceglédi Kék Cápák SE 2015.08.27. 514 0 By cegledipanorama A Cápák első bajnoki mérkőzéseit az U 13 csapat játssza 09.12-én Albertirsán, 09.19-én az U 11 Gyömrőn vendégeskedik, majd 09.20-án hazai pályán mutatkozik be a felnőtt és a junior csapat. Hasonló hírek Egyéb kategória „Cetlizés” Rend Őre Két idős embert ölt meg egy nő Egyéb kategória Benyugtatózva zuhant a tóba gyermekével HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ Mégsem szólok hozzá Hozzászólás: Kérjük, írja be véleményét! Név:* írja be ide nevét E-mail:* Helytelen e-mail címet adott meg! írja be e-mail címét Honlap: Δ Friss híreink Egyéb kategória „Cetlizés” Élénk vitát váltott ki a Ceglédi civil összefogás közösségi... Rend Őre Két idős embert ölt meg egy nő A Pest Vármegyei Főügyészség több ember sérelmére és a... Egyéb kategória Benyugtatózva zuhant a tóba gyermekével A Pest Vármegyei Főügyészség tájékoztatása szerint a Ceglédi Járási... Fitness Ezüstös hétvége Kiskunhalason A tavaszi versenyszezon utolsó megmérettetését Kiskunhalason rendezték meg, ahol... Ember Elhunyt Petró József Június 14-én hosszú türelemmel viselt betegség után békésen elaludt... Továbbiak 2015.08.27.