-0 C
Cegléd
2026. február 1. vasárnap
spot_img

A Tökölt is felfalták a Cápák

Ekkora különbséggel is megérdemelt győzelmet szereztünk. Gratulálok a lányoknak!

Ceglédi Kék Cápák – Tököl VSK 30 – 21 ( 13 – 13 )

Cegléd: Szegedi Brigitta, Juhász Bernadett(kapusok), Halasi Réka 9, Dobos Renáta 7, Tóth Adrien 5, Mihály Evelin 3, Kisjuhász Petra 3, Lagyjánszki Nikolett 2, Rozman Melinda 1, Hörömpő Dóra, Patai Laura, Német Beáta

Hétméteres: 5/5 ill. 3/3

Kiállítások 8 ill. 6 perc

A junior találkozón 11-3-as vendég vezetésnél még nem sokan hittek a ceglédi csapat feltámadásában, de a 20. perctől nagyot küzdöttek a Cápák, futottak az eredmény után és felzárkóztak 25-26-ra, de a végjátékra már nem maradt erő. Jakab László értékelése:

Nagyon gyáván kezdtünk, nem bíztunk magunkban. Nyolc gól különbséget kellett ledolgozni. Kihagytunk négy hetest és sok ziccert. Remélem, hogy majd sokkal nagyobb önbizalommal és sokkal harcosabban fognak majd játszani a lányok és akkor más lesz az eredmény.

Ceglédi Kék Cápák – Tököl VSK 25 – 29 ( 9 – 14 )

Cegléd: Törőcsik Fruzsina, Hornyik Orsolya(kapusok), Asztalos Dóra 7, Mihály Evelin 6, Német Beáta 6, Patai Laura 5, Ványi Flóra 1, Pék Lili, Kaczúr Klaudia, Mihály Zsanett, Szűcs Noémi, Fedák Antónia, Imregi Blanka

Korábbi felvétel a Kék Cápák egy hazai mérkőzéséről. (Fotó: Kisfaludi István)

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Fejlődő vállalkozások, sikeres Cegléd

A Cegléd és Térsége Ipartestület és a Településfejlesztési Szövetség...

Az elektromos bojlerek térhódítása: miért lehet ez a jövő?

  Az elmúlt években Magyarországon is egyre elterjedtebbé váltak az...

Címkenyomtatás: mit kell tudnod a matrica erejéről?

A címkék több funkciót látnak el, mint amit elsőre...

Egy bringagyártó, amely újraértelmezi az európai kerékpárpiacot

    Ha a különleges kerékpárok rajongója vagy, akkor biztosan örömmel...

Egyszerűség és kényelem az okosotthonban

Képzeld el, hogy egy hosszú nap után belépsz az...