-7.9 C
Cegléd
2026. január 20. kedd
spot_img

Aranyos évforduló

Férje, Ferenc a CVSE ökölvívója volt, ahol a kitartása szép sikerekhez és persze Izabella asszony kezéhez és egy életen át tartó ragaszkodáshoz is vezetett.

Később a sport háttérbe szorult és következtek az élet „iskolájának” változatos hétköznapjai. A formálódás mindkettőjük számára újabb erőpróbákat jelentett, tanultak és dolgoztak, képezték magukat. A ház asszonya óvónőként szolgálta a gyermekek fejlődését a Széchenyi úti és a Szűcs-telepi intézményben, míg Ferenc a Bem József Ipari Szakközépiskola elismert szakoktatója volt. Ő a fiatalok nevelését a sportban is kamatoztatta, a CVSE-ben edzőként tevékenykedett.

A kettőjük frigye révén gyermekeik, Ferenc, Zsuzsanna és Mónika meríthettek szép példát és a három unokájukkal együtt ülhették körbe az ünnepi családi asztalt, valamennyik boldogságára.

Gratulálunk a Hegedüs családnak és további örömöket kívánunk.

M.L.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Bartha Barna nem él a mentelmi jogával

Bartha Barna, a Mi Hazánk Mozgalom térségi országgyűlési képviselőjelöltje...

Új mentőautó érkezett a ceglédi mentőállomásra

Új MAN TGE mentőautóval bővült a Ceglédi Mentőállomás (OMSZ)...

Megújuló közösségi sportpálya

Rimóczi Gábor, a 2. számú választókerület képviselője közösségi oldalán...

Nyársapáti atrocitások

A nyársapáti Kocsányos Tölgy Tisza Sziget közösségét ért támadások...

Ceglédet választotta téli felkészüléséhez az FC Košice

Szlovák élvonalbeli labdarúgócsapat érkezik Ceglédre a téli felkészülési időszakban....