11.1 C
Cegléd
2025. október 30. csütörtök
spot_img

Elszállított bódék

 
Elszállították a Kossuth tér újságárus és zöldséges bódéját a felújítások miatt. Sőt, „Cz. Zsoca” nevű olvasónk péntek este készült fotóját küldte meg lapunknak, melyen a Rákóczi úton található újságárús bódét emelik egy kocsira.
Mint megtudtuk, a tulajdonos a Kossuth tér felújítása miatt kellett, hogy elszállítsa az ottani faházat és úgy döntött mindkettőt elviteti.  Azt, hogy ideiglenesen költöznek a bódék, vagy végleg új helyet keres a tulajdonos, nem sikerült megtudnunk. Nagy Lajos aljegyző arról tájékoztatott minket, hogy a tulajdonosok régóta fennálló szerződés keretében árusítottak, közterület használati díjat fizetve. A belváros megújítási munkáinak elvégzése után amennyiben városképi szempontból és az új szabályoknak is megfelelnek visszakerülhetnek.
Vélhetőleg nincs összefüggés a két eset között, de a Budai úti fürdőnél néhány nappal korábban két faházat helyeztek el. Információink szerint az egyikben ajándéküzlet nyílik.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Te is mindig fáradtan ébredsz?

Gondoltál már arra, hogy nem az alvás mennyisége a...

Hogyan biztosíthatjuk szivattyúrendszereink hosszú távú hatékonyságát?

Gondolt már arra, milyen költséges lehet, ha egy medence...

Hőlégballonozás: a céges rendezvények új dimenziója

Sok vállalat számára kihívást jelent olyan programokat találni, amik...

Megszületett Ungvári Miklós és Demeter Dóra gyermeke

Örömteli hírt osztott meg vasárnap Ungvári Miklós olimpiai ezüstérmes...

A Lifemed várólista nélküli, új és megújuló szolgáltatásai

Pacemaker ambulancia Szakrendelésünk a pacemakerrel és ICD-vel élők számára nyújt...