11 C
Cegléd
2025. október 22. szerda
spot_img

Előzés közben mobilozott, szörnyethalt a 20 éves lány

Rokonoknál volt látogatóban Szolnokon és hazafelé tartott Abonyba, amikor a baleset történt. Ráadásul ott előzött, ahol nem lett volna szabad.

Szörnyethalt az a 20 éves nő, aki délelőtt mobilozás közben, szabálytalanul előzött egy autót, majd egy kamionnal ütközött Szolnok határában – számolt be az RTL Klub híradója. Úgy tudják, a lány nemrég szerezte a jogosítványt. Kocsija az ütközés után kigyulladt.

baleset

A lángokat egy szeghalmi szabadnapos tűzoltó oltotta el, ám a kiérkező kollégák már nem tudták megmenteni a lányt, olyan súlyos sérüléseket szenvedett. Egyedül utazott az autóban.

Ez az elkerülő útszakasz az egyik legveszélyesebb része az 4-es főútnak. Hatalmas a forgalom és rengeteg teherautó közlekedik erre.

A cikk bővebben itt olvasható…

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Tanulók a középpontban

A MORVAY Autósiskola tulajdonosa Morvay Zoltán 2005 óta oktatja...

Két pólus, egy cél: minőség és élmény Cegléden

*** BORG Apartmanok és ApartmanHáz *** Egyedi szolgáltatásokkal, exkluzív környezetben...

Újdonságok a vállalkozói szférában

A közelmúltban milyen trendeket láthatunk Cegléd gazdasági életében, milyen...

Kossuth gimis siker az Édes Anyanyelvünk versenyen

Az 53. Édes Anyanyelvünk nyelvhasználati verseny országos, Kárpát-medencei döntőjében...

Kerítésfestés – összefogással

A Ceglédi SzC Bem József Műszaki Technikum és Szakképző...