Parkolás (kézifék nélkül) 2017.02.19. 933 0 By cegledipanorama Egy Fiat típusú személyautó állt sajátos helyen félig az úton a vasútállomásnál a parkoló túloldalán vasárnap délelőtt. Nyilvánvaló, hogy nem szándékosan hagyták így, a jármű valószínűleg kigurult a parkolóból. (A fotót Tóth Mihálytól kaptuk) Hasonló hírek Egyéb kategória Túl lassan közlekedünk? Egyéb kategória „Cetlizés” Rend Őre Két idős embert ölt meg egy nő HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ Mégsem szólok hozzá Hozzászólás: Kérjük, írja be véleményét! Név:* írja be ide nevét E-mail:* Helytelen e-mail címet adott meg! írja be e-mail címét Honlap: Δ Friss híreink Egyéb kategória Túl lassan közlekedünk? Egy reggeli bosszúságát osztotta meg egy ceglédi sofőr egy... Egyéb kategória „Cetlizés” Élénk vitát váltott ki a Ceglédi civil összefogás közösségi... Rend Őre Két idős embert ölt meg egy nő A Pest Vármegyei Főügyészség több ember sérelmére és a... Egyéb kategória Benyugtatózva zuhant a tóba gyermekével A Pest Vármegyei Főügyészség tájékoztatása szerint a Ceglédi Járási... Fitness Ezüstös hétvége Kiskunhalason A tavaszi versenyszezon utolsó megmérettetését Kiskunhalason rendezték meg, ahol... Továbbiak 2017.02.19.