11.1 C
Cegléd
2025. szeptember 17. szerda
spot_img

Cselgáncs-vk: Ungvári Attila ezüstérmes Düsseldorfban

A 81 kilogrammos Ungvári Attila ezüstérmet nyert szombaton a cselgáncsozók világkupa-sorozatába tartozó düsseldorfi Grand Prix-viadalon.

A nemzetközi szövetség honlapja szerint a ceglédi versenyző grúz, cseh és német ellenfél legyőzésével jutott be a négy közé, ahol ipponnal verte a moldovai Dorin Gotonoagát. A fináléban az egy Grand Slam-aranyéremnél tartó Aszlan Lappinganov várt az Európa-bajnoki bronzérmes magyarra, és ipponnal végül az orosz bizonyult jobbnak.

Ami a többi szombati magyart illeti, Pupp Réka (52 kg), Bartha Ákos (60) és Csoknyai László (81) egyaránt helyezetlenül zárt. Vasárnap három riói olimpikon, Cirjenics Miklós (100), Joó Abigél (78) és Bor Barna (+100) lép tatamira Düsseldorfban, ahol 49 ország 345 dzsúdósa verseng.

nemzetisport.hu

Hasonló hírek

1 hozzászólás

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Törteli utcatáblák közadakozásból

A Ceglédhez közeli Törtelen járóknak feltűnhetett a közelmúltban, hogy...

Ceglédi lovas lányok országos sikere Simonpusztán

Augusztus végén (2025.08.30–31.) rendezték meg a Magyar Lovassport Szövetség...

Rongálás a Vörösmarty játszótéren

Ifj. Károly Ferenc önkormányzati képviselő számolt be közösségi oldalán...

Letartóztatták a ceglédi piaci betörőt

2025.szeptember 9-én hajnalban a ceglédi rendőrök gyorsan elfogták azt...

Tájékoztatás Cegléd város vízhálózatának karbantartásáról

Tájékoztatás Cegléd város vízhálózatának karbantartásáról Ezúton tájékoztatjuk Tisztelt lakosságot, hogy...