14.9 C
Cegléd
2026. április 20. hétfő
spot_img

Utcai támadás Tápiószőlősön

A ceglédi nyomozók egy 18 éves férfit őrizetbe vettek.

Testi sértés bűntett, garázdaság bűntett és magánlaksértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Ceglédi Rendőrkapitányság S. Viktor 18 éves és társa, P. Ádám 22 éves tápiószőlősi lakosok ellen.

A 18 éves gyanúsított április 30-án a délutáni órákban együtt italozott 22 éves ismerősével, amikor a vendéglátóhelyen megjelent a sértett. A gyanúsítottak átültek az ő asztalához és meg akarták hívatni magukat egy italra, de ezt a férfi nem tudta kifizetni.

A sértett néhány perc elteltével elindult hazafelé.  A gyanúsítottak utána mentek, veszekedni kezdtek vele, majd S. Viktor egy üveggel többször fejen ütötte. A bántalmazás következtében a sértett arccsontja eltört.

Alig 30 perc elteltével a gyanúsítottak a férfi házához mentek. P. Ádám berúgta az ingatlan ajtaját, bementek a házba, ahonnan a sértett többszöri felszólítására sem távoztak. Végül a házat a sértettel együtt hagyták el, aki később feljelentést tett a rendőrségen.

A ceglédi nyomozók a gyanúsítottakat május 1-jén az esti órákban elfogták, előállították, majd kihallgatták őket. S. Viktort őrizetbe vették, társa az eljárás további szakaszában szabadlábon védekezhet.

A nyomozó hatóság előterjesztést tett a bűnügyi őrizetben lévő gyanúsított előzetes letartóztatásának indítványozására.

police.hu

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

A hatékony roll-up bannerek titka

A roll-up bannerek mára az egyik legkedveltebb eszközök közé...

Hogyan segíthetik a pénzügyi lehetőségek vállalkozását?

A vállalkozások világa folyamatosan átalakul, és a fejlődési lehetőségek...

Több látogató a weboldaladra? Itt az ideje a SEO-nak!

És nem vagy egyedül azzal az érzéssel, hogy mindent...

Lőszereket gyártott és árult egy ceglédi férfi

Illegálisan gyártott és árult lőszereket egy ceglédi férfi, aki...

Szemét gyulladt ki Abonyban

A lakosok a szemetelést és a hatóságok felelősségét vitatják Pető...