-6.8 C
Cegléd
2026. január 19. hétfő
spot_img

Front van, több a baleset

Kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy tizenöt négyzetméteres fából készült tároló csütörtök délután Cegléden, a Gerle utcában. A tároló kigyulladása előtt egy kisebb, hat négyzetméteres melléképület, valamint ötezer négyzetméteren cserjés, fás terület égett. A tüzet a ceglédi hivatásos tűzoltók két vízsugár segítségével oltották el, majd vizsgálták át a leégett területet.

Villany és egy telefonoszlopnak ütközött egy gépkocsi csütörtök este Albertirsán, a Dánosi utcában. Az ütközés következtében mindkét oszlop eltört és kidőlt. A baleset során egy gázcsonk is megsérült, amelyből enyhén szivárgott a gáz, személyi sérülés nem történt. A ceglédi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járművet, majd biztosították a helyszínt a szolgáltatók kiérkezéséig. Az elektromos művek és a gázszolgáltató szakemberi a sérült oszlopot kicserélték, a gázszivárgást megszüntették.

Hídkorlátnak ütközött, majd az oldalára borult egy kisteherautó csütörtök kora délutáni órákban a 40-es út 28-as kilométerénél, Cegléd közelében. A balesetben személyi sérülés nem történt, a felborult jármű forgalmi akadályt okozott. A ceglédi hivatásos tűzoltók áramtalanították, majd kerekeire állították a roncsot.

Csámpai Attila tű. szóvivő – Fotó: BM OKF médiaszerver/PMKI Cegléd HTP

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Bartha Barna nem él a mentelmi jogával

Bartha Barna, a Mi Hazánk Mozgalom térségi országgyűlési képviselőjelöltje...

Új mentőautó érkezett a ceglédi mentőállomásra

Új MAN TGE mentőautóval bővült a Ceglédi Mentőállomás (OMSZ)...

Megújuló közösségi sportpálya

Rimóczi Gábor, a 2. számú választókerület képviselője közösségi oldalán...

Nyársapáti atrocitások

A nyársapáti Kocsányos Tölgy Tisza Sziget közösségét ért támadások...

Ceglédet választotta téli felkészüléséhez az FC Košice

Szlovák élvonalbeli labdarúgócsapat érkezik Ceglédre a téli felkészülési időszakban....