14.5 C
Cegléd
2026. március 12. csütörtök
spot_img

EB bronzérmes ceglédi gördeszkás

Múlt hétvégén került megrendezésre a 20. Jubileumi Paderborni Freestyle Európa Bajnokság, ahol Tűri Zoltán harmadik lett a profik versenyében.
– Angliából, Svédországból, Hollandiából, Németországból, Szlovákiából, Romániából is voltak résztvevők. – számolt be lapunknak a sportoló. – 2×2 perces meneteket mentünk. Sajnos, egyik menetem sem volt hibátlan, de sikerült felzárkóznom.
Az extrém sportoló 2013-ban és 2014-ben is harmadik lett a profi kategóriában ugyanezen a versenyen, de legnagyobb sikerének a 2011-es amatőr világkupa 2. helyét tartja. Tűri Zoltánt hívják már pénzdíjas versenyekre is, idén Vancouverbe és Stockholmba is kapott meghívást, de szponzoráció híján évente csak egy nemzetközi versenyre van anyagi kerete.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Dr. Süveges Gyula emlékére

dr. Süveges Gyula szülész-nőgyógyász főorvos úr emlékére 1937-2026 Hát, elment Ő...

Fóliába tekert nyársapáti plakátok

Országos visszhangot váltott ki az a nyársapáti politikai akció,...

Újabb részletek a ceglédberceli emberölési ügyben

Újabb információk láttak napvilágot a közelmúltban feltárt, több mint...

Két óra alatt elfogták a fogolyszökőt

Gyorsított eljárásban állítja bíróság elé a Ceglédi Járási Ügyészség...

Országos diákolimpiai bajnoki cím Kiskunfélegyházáról

Március 6–8. között rendezték meg a Országos Asztalitenisz Diákolimpia...