1.1 C
Cegléd
2026. január 27. kedd
spot_img

Csemő a legvirágosabb úti cél

Csemő kategóriájában megnyerte a Legvirágosabb úti cél játék közönségszavazását. A település két évtizede résztvevője a „Virágos Magyarországért” környezetszépítési versenynek. A szervezők az idén közönségszavazásos játékot is hirdettek. Minden induló település tölthetett fel egy képet a verseny internetes közösségi oldalára. A több, mint 4400 szavazatból Csemő 1444 szavazatot kapott! A játékban Balatonszárszót, Csopakot megelőzve lett a 2000 fő feletti falu kategória közönségdíjasa.

Egy másik kategóriában Cegléd is versenyben van a „Virágos Magyarország” elnevezésű online versenyen. Szavazni 2017. augusztus 6-án éjfélig lehet ITT Cegléd képe alatt – vagy az alábbi kép alatt – a tetszik gomb megnyomásával!

https://www.facebook.com/viragosmagyarorszag/photos/a.1431545663590875.1073741836.1306286032783506/1431546280257480/?type=3

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Fejlődő vállalkozások, sikeres Cegléd

A Cegléd és Térsége Ipartestület és a Településfejlesztési Szövetség...

Az elektromos bojlerek térhódítása: miért lehet ez a jövő?

  Az elmúlt években Magyarországon is egyre elterjedtebbé váltak az...

Címkenyomtatás: mit kell tudnod a matrica erejéről?

A címkék több funkciót látnak el, mint amit elsőre...

Egy bringagyártó, amely újraértelmezi az európai kerékpárpiacot

    Ha a különleges kerékpárok rajongója vagy, akkor biztosan örömmel...

Egyszerűség és kényelem az okosotthonban

Képzeld el, hogy egy hosszú nap után belépsz az...