28.1 C
Cegléd
2026. május 24. vasárnap
spot_img

12 betörés Jászkarajenőn

A 22 éves jászkarajenői lakos 2017. január és április közötti időszakban, továbbá 2017 augusztusában, összesen 12 alkalommal tört be jászkarajenői ingatlanokba. A betörések alkalmával jellemzően szerszámgépeket, háztartási kisgépeket és felszerelési tárgyakat, élelmiszert és élő állatokat tulajdonított el. A betörésekben két alkalommal társa is volt, egy 22 éves helybéli lakos személyében.

Az eljárás során a ceglédi rendőrök azonosították és elfogták a gyanúsítottakat, akik kihallgatásaik alkalmával a terhükre rótt bűncselekmények elkövetését elismerték.

A nyomozást a Ceglédi Rendőrkapitányság befejezte és a keletkezett nyomozati iratokat a gyanúsítottak ellen szóló vádemelési javaslattal továbbította a Ceglédi Járási Ügyészség részére.

police.hu

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Jótékonysági mezárverés a Futókörök Napján

Gazdára talált a ceglédi sportolók és olimpikonok által dedikált...

Tűzoltók mentették meg a kocséri gólyafészek tojásait

Szokatlan riasztást kaptak hétfőn a Nagykőrösi Városi Tűzoltóság munkatársai:...

Bajnok a Ceglédi KK SE U18-as csapata

Bajnoki címet szerzett a Ceglédi KK SE U18 U18-as...

Minden ceglédi versenyző országos döntős

A Fitkid Kelet-Magyarországi III. osztályú verseny második fordulóját Békéscsabán...

Az ízületi fájdalom enyhítésének lehetőségei

Az ízületi fájdalmak sajnos sokak mindennapi életét befolyásolják, gyakran...