2018 első ceglédi újszülöttje 2018.01.02. 998 0 By cegledipanorama A ceglédi Toldy Ferenc kórházban január 1-jén 16.20-kor született meg az első ezévi kisbaba. Romhányi Klarissza Éva 2620 grammal és 49 cm-el egészségesen jött a világra. Gratulálunk és jó egészséget kívánunk az anyukának és a kislánynak! Hasonló hírek Egyéb kategória Túl lassan közlekedünk? Egyéb kategória „Cetlizés” Rend Őre Két idős embert ölt meg egy nő HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ Mégsem szólok hozzá Hozzászólás: Kérjük, írja be véleményét! Név:* írja be ide nevét E-mail:* Helytelen e-mail címet adott meg! írja be e-mail címét Honlap: Δ Friss híreink Egyéb kategória Túl lassan közlekedünk? Egy reggeli bosszúságát osztotta meg egy ceglédi sofőr egy... Egyéb kategória „Cetlizés” Élénk vitát váltott ki a Ceglédi civil összefogás közösségi... Rend Őre Két idős embert ölt meg egy nő A Pest Vármegyei Főügyészség több ember sérelmére és a... Egyéb kategória Benyugtatózva zuhant a tóba gyermekével A Pest Vármegyei Főügyészség tájékoztatása szerint a Ceglédi Járási... Fitness Ezüstös hétvége Kiskunhalason A tavaszi versenyszezon utolsó megmérettetését Kiskunhalason rendezték meg, ahol... Továbbiak 2018.01.02.