5 C
Cegléd
2025. december 10. szerda
spot_img

Útonálló tolvajt fogtak Törtelen

Azonosították és elfogták azt a törteli férfit, aki az elmúlt egy hónap során, kerékpárral vagy gyalogosan közlekedő sértettek értékeit lopta el ceglédi utcákban.

A Ceglédi Rendőrkapitányságon indult eljárás egy törteli férfi ellen lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.

A 23 éves férfi 2018. január 8-án kora reggel, egy Cegléd belterületén lévő utcában a kerékpárral közlekedő sértett elé ugrott. A sértett kerékpárját lefékezte, majd a férfi ekkor a bicikli csomagtartókosarában lévő táskát, benne személyes iratokkal, mobiltelefonnal és készpénzzel, magához vette és azzal elmenekült.

A ceglédi nyomozók adatgyűjtést végeztek, amelynek során azonosították a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét, akit 2018. február 5-én törteli lakhelyén fogtak el. A férfit előállítását követően gyanúsítottként hallgatták ki, amelynek során megállapították, hogy további négy, hasonló jellegű bűncselekmény elkövetésével is összefüggésbe hozható a személye.

A rendőrök a gyanúsítottat őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására.

police.hu

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Önbíráskodás Nagykőrösön

Önbíráskodás bűntettének kísérlete miatt emelt vádat a Ceglédi Járási...

Ünnepi díszbe öltöztetett autók mozgalma

Mozgalommá nőtte ki magát a ceglédi autósok adventi kezdeményezése:...

Lebukott a tiltott pókerklub

Vádat emelt egy férfival szemben a Ceglédi Járási Ügyészség,...

Takarékosság vagy „kufárkodás”?

A felelős gazdálkodás valódi tétje A novemberi ülésen végre arról...

Válogatás hat évtized terméséből

Koltói Ádám: Betűvetéseim Nem könnyű olvasnivalót adott kezünkbe a Szerző....