22.2 C
Cegléd
2025. szeptember 16. kedd
spot_img

Iskolatáska- és tanszergyűjtő akció

Tanszergyűjtő akciót indít a rászoruló gyerekeknek Cegléden a Kossuth Művelődési Központ. Az összegyűjtött tanszereket a helyi iskoláknak adják, akik eljuttatják a rászoruló családoknak.

„Az iskolakezdés minden család számára nagy anyagi teherrel jár, még inkább igaz ez azokra, akik nehéz helyzetben élnek. Annak céljából, hogy a legnehezebb sorsú gyerekeknek is szép, új tanszerekkel indulhasson a tanéve a Kossuth Művelődési Központ Nkft. iskolatáska- és tanszergyűjtő akciót hirdet. Ha van szép, megkímélt állapotú, de megunt iskolatáskátok, tolltartótok vagy olyan tanszeretek, ami jól jöhet,akkor hozd el a Kossuth Művelődési Központ augusztus 25-i gyermekholmi- és babaruhabörzéjére.

A börze pontos időpontja és helyszíne: 2018. augusztus 25. szombat 8:00-11:30. Rejtsetek el a táskában egy rajzot vagy üzenetet, hogy még személyesebbé tegyétek az ajándékotokat! Tegyük együtt szebbé a gyermekek tanévét!” – áll a felhívásban.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Ceglédi lovas lányok országos sikere Simonpusztán

Augusztus végén (2025.08.30–31.) rendezték meg a Magyar Lovassport Szövetség...

Rongálás a Vörösmarty játszótéren

Ifj. Károly Ferenc önkormányzati képviselő számolt be közösségi oldalán...

Letartóztatták a ceglédi piaci betörőt

2025.szeptember 9-én hajnalban a ceglédi rendőrök gyorsan elfogták azt...

Tájékoztatás Cegléd város vízhálózatának karbantartásáról

Tájékoztatás Cegléd város vízhálózatának karbantartásáról Ezúton tájékoztatjuk Tisztelt lakosságot, hogy...

Az UV fény szerepe a modern szempillaépítésben

Az utóbbi időben a szépségipar nagy változásokon ment keresztül,...