19.4 C
Cegléd
2025. június 20. péntek
spot_img

Érden is Cápa vereség

A női kézilabda NB II 4. fordulójában vasárnap Érden lépett pályára a Ceglédi Kék Cápák felnőtt csapata. A házigazda U22-es csapatban többnyire 16-17 éves játékosok szerepeltek, de velük sem bírtak a néhány hete mélyen tudásuk alatt játszó Cápák. Tóth Norbert edző:

– Sokkal jobban akarta a győzelmet az Érd, teljesen megérdemelten nyert vasárnap! Viszont ha mi ennyire akarat gyengén és küzdés nélkül folytatjuk tovább, nem csak a kitűzött célt nem érjük el, de a CSAPAT egység is veszélybe kerül!!

Érd U22 – Ceglédi Kék Cápák 25 – 19 ( 15 – 7 )

Érd 80 néző, vezette Gyurcsek, Sipos

Cegléd: Juhász Bernadett, Szegedi Brigitta (kapusok), Herceg Réka 4 (1), Halasi Réka 3 (1), Tóth Ágnes 3 (1), Kisjuhász Petra 2, Tóth Adrien 2, Vuletic Suncica 2 (1), Mertlik Mónika 2, Sowunmi Mária 1, Dobos Renáta, Mihály Evelin, Nagyné Dr Vígh  Cintia, Hörömpő Dóra

Kiállítás: 8, ill. 6 perc

Hétméteres: 6/5, ill. 8/4

Az eredmény alakulása: 11. perc 5-1, 16. p. 7-5, 24.p.: 12-6, 35.p.: 18-8, 50.p.: 18-15, 59.p.: 24-18

-pézsé-

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Halálos áramütés

Halálos áramütés: Vádat emeltek három vasúti dolgozó ellen A Pest...

Környezetbarát megoldások a kéztörlők birodalmában

A fenntartható világ nem csak az energetikai szektorban -...

A vasbeton medencék élménye és tartóssága

Szeretne egy olyan medencét, amely hosszú távon vonzó és...

Balatoni kikapcsolódás új köntösben

A nyár beköszöntével egyre gyakrabban olvashatunk a hírekben a...

Bogdán Vencel világkupa-ezüsttel tért haza

Június 12–15. között rendezték meg Budapesten az év legnagyobb...