28.8 C
Cegléd
2026. augusztus 26. szerda
spot_img

Nyugdíjas Találkozó

2018 október. Eltelt egy újabb év. Az újjászerveződött Ipartestület elnöksége immár negyedik alkalommal vendégelte meg nyugdíjas pártoló tagjait.

Spindelbauer Attila részletes beszámolót tartott az egyesület egész éves munkájából, majd felsorolta az elért eredményeket és kitüntetéseket. A jelenlévők elsőként tekinthették meg a városunk köztiszteletben álló régi iparosairól, a kihalt szakmákat bemutató „Iparkodtunk” című kisfilmet, amely az Ipartestület és a Kossuth múzeum közös együttműködésében készült el.

A finom borjúpörkölt elfogyasztása közben, a régi emlékek felidézése mellett számos hasznos tanáccsal látták el a régi iparosok az ipartestület dolgozóit.

A jó hangulat természetesen ismét garantált volt, melyhez Varga Erzsébet (Babó) humoros szavalata adta az alapot.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Harmincmillió forintnyi kristályt adott el a ceglédi férfi

Kilószámra árulta a kristály nevű új pszichoaktív anyagot egy...

Új kiadvány Ceglédről – Nem csak a ceglédieknek!

Új kiadvánnyal gyarapodott a Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium történetéről...

Világbajnoki bronzérmet szerzett Báger Barbara

A múlt héten Pozsony adott otthont az U20-as korosztály...

Modern mosogatótálcák előnyei a konyhában

A konyha az otthonunk központi helyszíne, ahol a mindennapos...

A napi kontaktlencse túrázáshoz is praktikus választás lehet

A túrázások vagy hosszabb kirándulások során különösen fontos, hogy...