-6.2 C
Cegléd
2026. január 12. hétfő
spot_img

Keszthelyi Luca magasugrásban fedettpályás serdülő magyar bajnok!

A hétvégén rendezték  meg a budapesti BOK csarnokban a 2019. évi fedettpályás serdülő országos bajnokságot amelyen serdülőink közül csak Keszthelyi Luca vett részt.

Luca a magasugrás mellett 60 m gátfutásban is indult és kétszer javította meg egyéni legjobb eredményét a verseny során.

Luca a szombati időelőfutamban 9,81 mp-es időt futott amivel a B” döntőben került.  A B” döntőben élete eddigi legjobb futásával  9,53 mp – megnyerte a futamot ,  ezzel a B” döntőt.

Összességében a serdülők között a 7. legjobb időt futotta Luca, ami nagyon kell majd az 1 hónap múlva leendő többpróba magyar bajnokságra, ahol a dobogó lett megcélozva.

Vasárnap a magasugrásé lett a főszerep, ahol jó formája alapján Lucában benne volt a nagy magasság elérése – akár új csúcs ugrása is – de sajnos ez most nem sikerült.

Luca összességében 159 cm-t ugrott amivel az összes vetélytársát maga mögé utasította, így serdülő magyar bajnok lett magasugrásban.

Keszthelyi Ferenc

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Kábítószer-kereskedelem gyanúja miatt tartóztattak le egy párt

A Ceglédi Járási Ügyészség indítványára a bíróság letartóztatásba helyezett...

Beugrás az Egri csillagokban

Bognár Bence, a ceglédi Patkós Irma Művészeti iskola volt...

Hóhelyzet

A nagy mennyiségű hó kihívás elé állítja a közútkezelőt...

Terrorizálta társait

Vádat emelt a Budakörnyéki Járási Ügyészség azzal a fiatalkorú...

Ceglédiek a világranglista élén

Három ceglédi is előkelő pozíciót birtokol a cselgáncsozók év...