2.8 C
Cegléd
2026. január 26. hétfő
spot_img

Tragédia: Zenehallgatás közben gázolt halálra egy 16 éves fiút a ceglédi vonat

Egy 16 éves fiú vesztette életét, aki zenehallgatás közben nyomkodta a telefonját, amikor a robogó vonat elgázolta Monorierdőnél. A nyáregyházi tinédzser az egyik legjobb barátjával várakozott a szomszédos település vasútállomásán hétfő reggel – számolt be róla a Bors. A kamasz még megvárta, hogy a Cegléd felől a fővárosba tartó vonat elhaladjon, aztán elindult. Alig lépett kettőt, a szemközti oldalon száguldó szerelvény frontálisan ütközött vele. A barátja még próbált utánanyúlni, de esélye sem volt megmenteni a fiút.
A szemtanúk elmondása szerint a végzetes pillanatban a fiú kezében volt a telefonja, a fülhallgatójára pedig a teste mellett bukkantak. A mobilja ezernyi apró darabra tört.
Forrás: atv.hu

Hasonló hírek

1 hozzászólás

  1. Sajnálom a családot akik elvesztették a gyermeküket őszinte részvétem! De ez egy figyelmeztetés, hogy beszélgessenek erről a veszélyre a szülők a gyermekeinek!

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Frontális ütközés Nagykőrös határában

Egy személy életét vesztette, ketten megsérültek a közlekedési balesetben,...

Kettészakadt TISZA mozgalom

Muhari Gergely a mai napon közleményt juttatott el lapunkhoz,...

2026 kulturális terveiről Nagykőrösön

A 2026-os év kulturális programjairól tartottak sajtótájékoztatót a nagykőrösi...

A profi otthoni festés titkai

A bútorok átfestése izgalmas, mégis komoly odafigyelést igénylő feladat....

Hogyan készülj fel plazmaadás előtt?

Ha már gondolkodtál azon, hogy plazmát adnál, gratulálok! Ezzel...