4.1 C
Cegléd
2025. december 8. hétfő
spot_img

Két nőt gázolt el egy autós a zebrán Nagykőrösön

A kijelölt gyalogátkelőhelyen gázolt el két nőt egy terepjárós kedden délelőtt Nagykőrösön, a Ceglédi úton.

Mint azt András Tamástól, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivőjétől megtudtuk, a Ceglédi út 7/A. szám előtti kijelölt gyalogátkelőhelyén közlekedett két hölgy, amikor eddig tisztázatlan körülmények között egy személygépkocsi férfi sofőrje elgázolta őket. A jelenlegi információk szerint mindkét nő megsérült.

Úgy tudjuk, hogy egyikük könnyebb, míg másikuk súlyos sérüléseket szenvedett. A helyszínre mentőhelikopter is érkezett, ami a közeli Toldi Miklós élelmiszeripari iskola melletti füves területen tudott leszállni. Úgy tudjuk, az egyik sérültet mentőhelikopterrel szállították kórházba. A balesettel kapcsolatban kerestük az Országos Mentőszolgálatot is, amint válaszolnak, frissítjük cikkünket.

Az egyik szemtanú elmondása szerint a terepjárót vezető idős férfi a zebrához érve fékezés helyett gázt adott, és ekkor ütötte el a gyalogátkelőn haladó két nőt.

Forrás: baon.hu
Fotó: Tomicsek Krisztián

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Ünnepi díszbe öltöztetett autók mozgalma

Mozgalommá nőtte ki magát a ceglédi autósok adventi kezdeményezése:...

Lebukott a tiltott pókerklub

Vádat emelt egy férfival szemben a Ceglédi Járási Ügyészség,...

Takarékosság vagy „kufárkodás”?

A felelős gazdálkodás valódi tétje A novemberi ülésen végre arról...

Válogatás hat évtized terméséből

Koltói Ádám: Betűvetéseim Nem könnyű olvasnivalót adott kezünkbe a Szerző....

Állatkínzás Abonyban

Lábainál fogva csapkodott egy kóbor kutyát villanyoszlopnak egy férfi...