5 C
Cegléd
2025. december 22. hétfő
spot_img

Késsel követelt pénzt a vonaton

Elfogtak egy 20 éves férfit, aki Cegléden kirabolt egy idős nőt, majd késsel fenyegetőzött egy vonaton.
A férfi tavaly szeptember 12-én, Cegléden letépte egy idős nő nyakából az aranyláncot, és elszaladt. A 82 éves asszony bejelentette az esetet a rendőrségen, akik el is kezdtek nyomozni.
Öt nap múlva újabb bejelentés érkezett vele kapcsolatban: egy Cegléd felé tartó személyvonaton odament az egyik utashoz és pénz követelt tőle, miközben kést rántott. A kiszemelt áldozat azonban nem tudott fizetni, így a támadó végül tovább állt.
A nyomozók a ceglédi vasútállomáson fogták el a férfit még novemberben. A nyomozást a rendőrség most zárta le; az elkövető előzetes letartóztatásban várja az ítéletet.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Baleset az M4-esen

Hétfő hajnalban közúti baleset történt az M4-es autóúton Cegléd...

A szobrász és a felüljáró

Csurgai Ferenc ceglédi szobrász szabadalmában foglalt technológia alapján gyártották...

A ceglédi focipálya ügye lezárva

Hosszú jogi folyamat végére tett pontot az Alkotmánybíróság annak...

Kamionnak ütközött egy autó

Kamion és személyautó ütközött össze az M4-es autópálya Szolnok...

Betörések az állomás környékén

A Ceglédi Civil Összefogás facebook fórumon tették közzé, hogy...