21.7 C
Cegléd
2026. április 17. péntek
spot_img

A hűség továbbra is érték az Infineonnál

2019. március közepén köszöntötte Cegléd város legnagyobb munkáltatója, az Infineon az idei évben jubiláló kollégáit. Közel 200 főre emelkedett a német gyökerekkel rendelkező vállalat 5, 10, 15 vagy 20 éve itt dolgozó munkavállalóinak száma – a 2018-ban átadott díjakkal együtt. A díjazottak közel 2/3-a a fizikai állományt erősíti.

Az ünnepi vacsora mellett elismerő oklevélben részesültek a díjazottak. Továbbá az eltöltött idő függvényében emléktárgyat, vagy 10 év után fizetett szabadnapot, illetve a 20 éves céghűséggel rendelkezők 300.000 Ft jutalmat is kaptak.

A félvezetők piacán vezető szerepet betöltő Infineon világszerte több, mint 40.000 munkavállalóval rendelkezik, melyből közel 1.500 fő itt Cegléden dolgozik. Megbízható munkaadóként törekszik a vállalat munkatársai megbecsülésére, ezért is került bevezetésre a tavalyi év során a jubileumi jutalmazás.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

A hatékony roll-up bannerek titka

A roll-up bannerek mára az egyik legkedveltebb eszközök közé...

Hogyan segíthetik a pénzügyi lehetőségek vállalkozását?

A vállalkozások világa folyamatosan átalakul, és a fejlődési lehetőségek...

Több látogató a weboldaladra? Itt az ideje a SEO-nak!

És nem vagy egyedül azzal az érzéssel, hogy mindent...

Lőszereket gyártott és árult egy ceglédi férfi

Illegálisan gyártott és árult lőszereket egy ceglédi férfi, aki...

Szemét gyulladt ki Abonyban

A lakosok a szemetelést és a hatóságok felelősségét vitatják Pető...