5 C
Cegléd
2025. december 21. vasárnap
spot_img

Leszólította, majd kirabolta a nőt

A ceglédi rendőrök egy 24 éves helyi férfit vettek őrizetbe, aki a gyanú szerint hétfőn este kirabolt egy nőt Cegléden.

A Ceglédi Rendőrkapitányságon indult eljárás rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy 24 éves ceglédi férfi ellen.

A nyomozás adatai szerint a gyanúsított 2019. április 1-jén 18 óra körüli időben lépett oda a sértetthez a ceglédi vasútállomás aluljárójában, majd miután leszólította a nőt, egy alkalommal arcon ütötte és pénztárcája átadására szólította fel, valamint további veréssel fenyegette. A sértett megpróbált elmenekülni, azonban a férfi a ruházatát megragadta, falnak lökte és ismét arcon ütötte őt. A dulakodás közben a nő táskájának füle elszakadt, a táska a földre esett, amelyből a támadója kivette a pénztárcát és elfutott a helyszínről.

A ceglédi rendőrök a történtekről érkezett bejelentést követő egy órán belül azonosították a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét, egy 24 éves helyi férfit, akit a járőrök a ceglédi lakcímén elfogtak. Előállítását követően a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki a férfit, őrizetbe vették és előterjesztést tesznek letartóztatása indítványozására.

Forrás: hirpress.hu

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

A szobrász és a felüljáró

Csurgai Ferenc ceglédi szobrász szabadalmában foglalt technológia alapján gyártották...

A ceglédi focipálya ügye lezárva

Hosszú jogi folyamat végére tett pontot az Alkotmánybíróság annak...

Kamionnak ütközött egy autó

Kamion és személyautó ütközött össze az M4-es autópálya Szolnok...

Betörések az állomás környékén

A Ceglédi Civil Összefogás facebook fórumon tették közzé, hogy...

Ceglédi fiatalt szenteltek pappá

A Szent Kereszt katolikus iskola számolt be arról, hogy...