2.7 C
Cegléd
2025. december 26. péntek
spot_img

Kis ötlet, nagy öröm

Nem mindennapi ajándékot kaptak ma reggel az Eötvös téri óvodába járó gyerekek: három köbméter friss homokot szállított ki a Buda-Házépítő Tüzép, Budavári Tibor felajánlására a kicsiknek. Az adományozás ügyében Farkas Zsolt – aki maga is ebbe az óvodába járt és rendszeresen szervez jótékonysági akciókat az intézmény segítésére – kereste meg a cégvezetőt. A gyerekek nagyon örültek a friss homoknak: azonnal előkerültek a lapátok, vödrök, formák és boldogan vetették bele magukat a játékba.

Farkas Zsolt egyébként rendszeresen szervez jótékonysági akciókat, ebben párja Kemenczei Kitti is segíti. 2015 decemberében például 300 embernek osztott ételt a Szabadság téren.

Néhány hét múlva az Eötvös téri óvodában „gyereknapot” szervez a mentők, tűzoltók és rendőrök részvételével, akik valamennyien készségesen és önzetlenül vállalták, hogy örömet szerezzenek a gyerekeknek. A jó példa – remélik a szervezők – ragadós lesz, mert egy kis jóra törekvéssel, önzetlen gesztussal, sok gyermeknek, felnőttnek lehet élményt, maradandó örömet szerezni.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Egyedi ajándékok anyukáknak

Személyre szabható ajándékokkal új színt vihetsz az ajándékozási szokásokba....

Így hozd ki a legtöbbet az újévi fogadalmakból

  Az évkezdet mindig alkalmat biztosít arra, hogy új szokásokat...

Ideális kerítésanyagok otthonod védelmére

    A kerítés az otthonod egyik alapvető eleme, hiszen nemcsak...

Mobilház égett Cegléd külterületén

December 20-án, a délelőtti órákban tűz keletkezett Cegléd külterületén,...

Ötszáz ceglédi családot keresnek fel karácsony előtt

Idén is személyesen látogat meg mintegy 500 rászoruló ceglédi...