8.9 C
Cegléd
2026. március 17. kedd
spot_img

Épül az M4 Cegléd térségében

2018 nyara óta 8,2 kilométer gyorsforgalmi utat már használhatnak a közlekedők Cegléd és Ceglédbercel között, de június végén várhatóan újabb 10,8 kilométert adnak át Cegléd térségében az M4 autóútból a forgalomnak.

Ezeken a szakaszokon már a befejező munkálatoknál tartanak a kivitelezők. Zajlanak a vízépítési munkálatok, folyamatban van a védőkerítés, a szalagkorlát, a vakításgátló háló és a forgalomtechnika kiépítése is.

A Cegléd és Abony közötti szakasz azon részein, ahol a meglévő 2 sávos utat 4 sávosra bővítik, a főpálya és a műtárgyak, valamint a pihenő építése történik. Jelenleg a javító- és talajstabilizációs réteget készíti a vállalkozó. Épülnek a töltések és a védőréteg. Haladnak a vízépítési munkálatok, valamint az új műtárgyak háttöltés- és szerkezetépítése, továbbá a cölöpözési munkák is folyamatban vannak. (A teljes cikk a nif.hu-n olvasható)

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Zombori Lajos aranyérme

Március 14-én rendezték meg a XXVII. Hungarian Open Masters...

Ki legyen Földi László kihívója?

A nagykőrösi Heti Hírek oldalán jelent meg Köteles Lajos...

Kamerát talált egy lány a női mosdóban

Az M4-es autóút egyik pihenőjének női mosdójában elhelyezett rejtett...

Két aranyérem és EB-részvétel

Hétvégén második alkalommal rendezték meg az U15-ös korosztály válogatóversenyét...

Hálózatöblítési munkálatok Cegléden

ÉRTESÍTÉS – Hálózatöblítési munkálatok Cegléden Tájékoztatjuk tisztelt felhasználóinkat, hogy Cegléd...