-2.2 C
Cegléd
2026. február 16. hétfő
spot_img

Keszthelyi Luca egy aranyat és egy ezüstöt szerzett a hétvégi OB-n!

A hétvégén rendezték meg Budapesten a BOK csarnokban  Magyarország Fedettpályás Ifjúsági Országos Egyéni Atlétikai Bajnokságát, ahol Luca egy arany és egy ezüstérmmel növelte éremgyűjteményét.

Luca a szombati napon magasugrás versenyszámban indult és nagy versenyben szétugrással nyert vetélytársai előtt 168 cm-t ugorva, megszerezve a magyar bajnoki aranyérmet.

A vasárnapi napon Luca távolugrásban versenyzett és szintén nagyon nagyot versenyezve a 2. helyet szerezte meg 545 cm  új egyéni csúcsot ugorva, így lett egy magyar bajnoki ezüstérme is.

Luca mellett ebben a korosztályban indult Juhász Anna atlétánk is, akinek most nem sikerült nagyon jól ez az OB. Anna 60 m gátfutásban 10,2 mp-t futott, távolugrásban pedig 460 cm-t ugrott, amely eredményekkel a középmezőnyben végzett.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Vonatgázolás az állomáson

Elgázolt egy – a peronról vélhetően öngyilkossági szándékkal a...

Sport és kultúra ünnepe a CCTA Liga zárófordulóján

Február 7-én a Gál József Sportcsarnok adott otthont a...

Kiemelkedő évet zárt a Zordon Team 2025-ben

A Zordon Team ismét rendkívül sikeres és eseménydús szezont...

Majdnem 100 kilométert utazott egy macska a motortérben

Különös esetről számolt be a Sziámi Fajtamentés Facebook-csoport: egy...

Rátámadt az igazgatóhelyettesre az egyik ceglédi diák

Vádat emeltek egy fiatalkorú fiúval szemben, aki az osztálytársát...