22.1 C
Cegléd
2026. május 15. péntek
spot_img

Koronavírusfertőzöttek egy nagykőrösi üzemben

Összesen négy dolgozó koronavírus-tesztje lett pozitív egy nagykőrösi telephelyű csomagoló üzemben – osztotta meg a hírt a mai napon a hiros.hu internetes oldal. A gyárban három műszakban, összesen 250-en dolgoznak. A cég megtette a szükséges óvintézkedéseket.

Koronavírus-fertőzés tünetei mutatkoztak egy nagykőrösi csomagolóüzem egyik dolgozóján. A kapcsolatrendszere feltérképezését követően elvégzett tesztek során rajta kívül még három másik munkavállaló esetében lett pozitív a PCR vizsgálat eredménye. A négy érintett közül csak ketten produkáltak tüneteket. A második teszt eredménye a napokban várható.

A gyárban jelen pillanatban három műszakban 250-en dolgoznak. A cég vezetése mindent megtett és megtesz annak érdekében, hogy folytatódhasson a munkavégzés, és ne kelljen leállni. Megtették a szükséges intézkedéseket, és az előírt higiéniai eszközök is rendelkezésre állnak.

További részletek a hiros.hu oldalán olvashatók itt…

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Lefejelte a biztonsági őrt a szurkoló

Vádat emelt az ügyészség azzal a karcagi férfival szemben,...

Elhunyt Mészáros István, az abonyi vendéglős

Abony város ikonikus alakjától Pető Zsolt polgármester búcsúzott megrendült...

Kisiklott egy KISS motorvonat

Csütörtök hajnalban kisiklott egy emeletes KISS motorvonat a budapesti...

A „Ceglédi Református Nagytemplomtól New Yorkig”

Május 9-én került sor immáron a negyedik alkalommal, hogy...

Négy érem az országos bajnokságról

Szombaton rendezték meg Dunakeszin az U13-as kötöttfogású országos bajnokságot,...