13.3 C
Cegléd
2026. március 25. szerda
spot_img

Csemő a Nemzeti Vágtára készül

A hétvégén rendezték meg az Érdi Vágtát, ahol Csemő is érdekelt volt. Bár a start nem sikerült, Petrik Tamás, Zsonglőr nyergében, Csemőt képviselve a harmadik helyen végzett a döntőben.
„A cél, amiért jöttünk, a budapesti kvalifikáció megvan, a feladat pedig adott – október 10-ig javulni kell… Köszönjük Tamás, köszönjük Zsonglőr!” – számolt be dr. Lakos Roland polgármester, aki egy másik jó hírt is megosztott a lakosokkal: Csemő az utolsó pillanatban felkérést kapott, hogy a kocsitoló versenyben is indítson csapatot.

https://www.facebook.com/475372695926623/posts/1961173840679827/

„Petrik Tamás sietett segítségünkre, lovas segítőiből összeállt a három lányból és három fiúból álló csemői csapat. Egy futamot kellett nyerni, ami sikerült is, így Budapesten folytathatjuk! Csemői erős lányok és fiúk készüljetek, szeptemberben válogatunk, hogy a legerősebbek, leggyorsabbak képviselhessék Csemőt a Hősök terén!” – osztotta meg a jó hírt a polgármester.

https://www.facebook.com/drlakosroland/posts/1961396710657540

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Cegléden is bemutatják a passiójátékot

A Váci Egyházmegye hat településén – köztük Cegléden –...

Hogyan növelik a sportesemények az online kaszinók iránti érdeklődést

Amikor egy nagy futball-döntő vagy kosárlabda rájátszás kezdődik, nemcsak...

Pintér József Cegléden

Hét évvel az első, nagy hatású előadás után Szeker...

140 éves jubileumi programsorozat Cegléden

A Cegléd és Térsége Ipartestület 2026-ban ünnepli fennállásának 140....

Mi lesz veled Sportmúzeum?

Cegléd városa az elmúlt években többször is megfogalmazta: a...