15.4 C
Cegléd
2025. június 15. vasárnap
spot_img

Ceglédi lányok a legszebbek közöt

Ceglédi versenyezői is vannak a negyedik alkalommal megrendezett Pest Megye Szépe Választásnak. Détári Virginia (jobbra) és Fehér Fanni (balra) is bejutott a szakértő zsűri által kiválasztott 14 legszebb Pest megyei hölgy közé.

A verseny résztvevői felkészítő napon, yacht-os fotózáson és zsűri előtt castingen vettek részt, de tánctanár is foglalkozik a résztvevőkkel. A verseny közönségszavazása elindult: 2020. november 4-étől 2021. január 3-ig kizárólag a Pest Megye Szépe oldalon közzétett döntős hölgy fotójára elért szavazatok-kedvelések (az összes reakciók) érvényesek.

Virginiának egyszer már a fejére került a szépségkirálynői korona – egy másik versenyen idén augusztus végén. Az első alkalommal megrendezett törökszentmiklósi strandfesztivál csúcspontjaként megrendezett 4. Alföld Szépe Szépségverseny győztese lett a 23 éves ceglédi lány.

A általunk kiválasztott hölgy képére kattintva, a képet Like-olva szavazhatunk a versenyzőkre!

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Vízhálózati munkálatok Cegléden

A Bácsvíz Zrt. hivatalos oldalán közlemény jelent meg arról,...

Város VEZETÉS?

Van ez az ügy! Szeretnék újra emlékeztetni mindenkit egy korábbi...

11 érem a Triál OB-n

Hét kategóriában szereztünk Magyar bajnoki trikót és 11 éremmel...

Végre Galéria!

Mi újság a G17-ben? Örömhír: végre kialakult egy állandó képzőművészeti...

Ágról ágra

Május 21-én nyílt meg szülővárosában Albertirsán P. Rónai Gábor...