1.1 C
Cegléd
2026. március 4. szerda
spot_img

Elővágtát rendeznek Csemőn!   

Július 24-én a Csuda Csikó tanyán kerül megrendezésre az első Csemői Elővágta, a Nemzeti Vágta előfutama. – a jóhírt dr. Lakos Roland polgármester tette közzé, azzal, hogy a tereprendezést és a program összeállítását is megkezdték.

„Amikor 2015-ben először indult Csemő a Nemzeti Vágtán, akkor csak annyit szerettünk volna, hogy növeljük a településünk ismertségét. Az már „csak” hab a tortán, hogy Tamás Petrik elhivatottságának és hozzáértésének köszönhetően 2017-ben sikerült megnyerni az országos versenyt, amivel a csúcsra értünk és beírtuk Csemő nevét a vágta-történetébe.  A tavalyi esztendőben már a kocsitoló versenyen is képviseltettük magunkat és a Csemői Tornádó második helyen végzett az országos döntőben.

Még egy nagy vágyam volt a vágta kapcsán – és ez az idei évben megvalósulhat… Már a kezdettektől is, de a négy évvel ezelőtti győzelem után már gőzerővel kerestük a lehetőségét annak, hogy elővágtát rendezzünk. Ez olyan selejtező futam, ahol ki lehet vívni a pesti nagydöntőbe jutást. Mára már biztos, hogy július 24-én a Csuda Csikó Tanya környezetében Csemői Elővágta kerül megrendezésre. A tereprendezéssel elkezdtük a pálya kialakítását és a program összeállítását is.”

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Gyermekek álmai

  Gyermekkorunk egyik legizgalmasabb élménye a motoros járművek világával való...

„Azt keresem, ami összeköti az embereket”

„Mi, magyarok mégis egy épülő, szabad, parlamentáris demokráciában és...

Férje ásta el az eltűnt nőt

Rendőrök jelentek meg február 26-án reggel Ceglédbercelen, a Pesti...

Kipakolták a házat, de hamar elkapták őket

A ceglédi rendőrök három órán belül elfogták azt a...

27 éve eltűnt nő holttestét keresik

A Bors hírportál beszámolója szerint rendőrök jelentek meg február...