5.6 C
Cegléd
2025. december 21. vasárnap
spot_img

Kiss Attila Andor sikerei

Sikert sikerre halmoz az utóbbi időben Kiss Attila Andor. A ceglédi énekes Belgrádban megnyerte a nemzetközi operaversenyt, majd a Simándy József nevével fémjelzett versenyen „Hazám, hazám” díjat és két különdíjat zsebelt be, végül pedig egy szlovákiai megmérettetésen a dobogó harmadik fokára állhatott.


Július 31-én a Dankó Rádióban szerepelt a ceglédi fiatal. A Dankó Extra című műsorban Budai Beatrix beszélgetett az idei Simándy Énekverseny Dankó Rádió Z felvételt nyert különdíjas Attilával, a Szegedi Tudományegyetem Bartók Béla Művészeti Kar végzett másodéves, bachelor szakos  hallgatójával és Prof. Dr. Temesi Mária énekmesterével.

De sikerei miatt más a rádiók is felfedezték Cegléd kedvencét. A fiatal tehetség a Magyar Rádióban Lakatos Miklós és cigányzenekara közreműködésével vették fel Attila első stúdiófelvételét.

Az interjú itt érhető el…

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

A szobrász és a felüljáró

Csurgai Ferenc ceglédi szobrász szabadalmában foglalt technológia alapján gyártották...

A ceglédi focipálya ügye lezárva

Hosszú jogi folyamat végére tett pontot az Alkotmánybíróság annak...

Kamionnak ütközött egy autó

Kamion és személyautó ütközött össze az M4-es autópálya Szolnok...

Betörések az állomás környékén

A Ceglédi Civil Összefogás facebook fórumon tették közzé, hogy...

Ceglédi fiatalt szenteltek pappá

A Szent Kereszt katolikus iskola számolt be arról, hogy...